Portfólio mojich služieb

DJ na svadbu

Hudobná produkcia je jednou z najdôležitejších súčastí svadby, resp. svadobného obradu.  Málokto si spomenie, aké kvety ste
mali v kyticiach alebo koľko poschodí mala vaša svadobná torta, ale všetci si  budú pamätať, na akú hudbu sa tancovalo a aká bola na svadbe zábava a atmosféra.  Každá svadobná hostina je špecifická a  preto hudobný štýl vždy  prispôsobujem tanečnému publiku - Vám a Vašim hosťom.  Samozrejmosťou je osobné stretnutie, na ktorom si dohodneme svadobný scenár, tanečné kolá, hudobné  žánre, obľúbené tanečné hity, svadobné hry a jednotlivé moderátorské vstupy tak, aby celý priebeh  bol podľa Vašich predstáv.

Kombinácia DJ + kapela na Vašu svadbu

 Neviete sa rozhodnúť medzi DJ alebo kapelou na Váš svadobný deň ?  Máte radi originálny zvuk kapely  -  saxofónu, akordeónu a gitary - ale zároveň požadujete flexibilitu a multižánrovosť pri výbere svadobných piesní ?  Ponúkam Vám rozšírené portfólio služieb - spoluprácu s Hudobnou skupinou S3 .  Získate tak skvelú kombináciu hudobného doprovodu od odobierky, vyprevádzania na sobáš,  redového & družbovského tanca,  hudbu pomedzi stoly s tanečnými kolami mixovanými rôznymi       štýlmi a piesňami na želanie s vtipným a nevtieravým moderovaním.

DJ na stužkovú slávnosť

Stužková slávnosť je pre študentov  výnimočný deňpríležitosť, ktorá si "žiada"  poriadnu oslavu.  Hudbu na stužkovú vyberám tak, aby sa zabavili všetky vekové kategórie - vybláznite sa na nestarnúce klasiky a hity a užite si  zábavu naplno.  Vzájomná komunikácia s DJ je pre správne načasovanie momentov stužkovej slávnosti veľmi dôležitá.  Študentom sa snažím vždy poradiť usmerniť a preto príprava o.i. zahŕňa niekoľko osobných stretnutí, na ktorých  spoločne preberieme  harmonogram slávnosti., technické zabezpečenie, podmazovú hudbu na nástup, stužkovanie, častušky, hudbu na program a jednotlivé tanečné kolá.

DJ na rodinnú  alebo firemnú oslavu

Blíži sa životné jubileum,  chystá sa pomaturitné stretnutie,  vianočný večierok,  či team building  a máte chuť sa odviazať a zabaviť s priateľmi, kolegami  či rodinou ?   Hudobná DJ produkcia sa prispôsobuje tanečnému publiku a podľa dohody s  objednávateľom. Kompletné technické zabezpečenie, profesionálny zvukový a svetelný aparát,  nasvietenie miestnosti je súčasťou tohto balíka služieb.  Plánujete prekvapenie pre  oslávenca alebo vašich kolegov ?  Viem zabezpečiť booking  rôznych hudobných umelcov - spevákov, inštrumentalistov, humoristov, skupín a pod..