Svadba - Majka & Dávid -  Penzión Gurmet, Stará Ľubovňa - 25. jún 2022

Majka Konevalová : Všetkými  odporúčam, my sme vďační  za to, že naša svadba bola presne taká, ako sme chceli, hostia sa zabávali, vytancovali,  deti boli hotové z bubliniek, ktorými DJ Marcel aj nás veľmi milo prekvapil a hneď všetkých dostal do tanca, vkusné nasvietenie priestorov vo farbe svadobnej výzdoby , milé, príjemné, veselé moderovanie, ktorým vždy DJ podčiarkol krásne momenty, super prístup, záujem spoznať a hrať čo sa páči, bezproblémová komunikácia a jednanie. Prajeme veľa spokojných novomanželov, ako sme boli aj my a nech to stále tak parádne hraje .  Ďakujeme krásne  "          Majka & Dávid

Svadba - Katka & Janko - Golden Royal Boutique hotel, Košice - 2. september 2022

Katka Oršoľa :
" Chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za tú párty, ktorú ste nám na svadbe vytvorili -  bolo to nezabudnuteľné a každý si už pýta kontakt na Vás. Tak ak môžem,  s radosťou ho posuniem ďalej. Robte to, čo robíte tak skvele ako doteraz. Ešte raz Vám patrí naše veľké ĎAKUJEME! "

Svadba - Matúš & Monika - Penzión Kaštieľ, Rimavská Sobota - 24. september 2022

Matúš Jurika :
" My ti ešte raz ďakujeme, ako sme sa bavili aj po svadbe boli sme spokojní. Veľmi sa páčilo aj ostatným hosťom, boli na teba len dobré ohlasy. Snáď sa ešte stretneme na nejakej svadbe."

Svadba - Monika & Richard - Dom umenia, Košice - 4. jún 2022

Richard Ižol :
" Dobrý deň, v prvom rade by sme sa chceli veľmi poďakovať s manželkou za zábavu a program, ktorý ste na svadbe urobili. Bolo to super a sme Vám veľmi vďační.  Ďakujeme a dúfam, že sa ešte na nejakých slávnostiach uvidíme. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za skvelú zábavu na našom dni. "

Svadba - Katka & Zdenko - Penzión Driečna, okres Stropkov - 14. september 2021

Katka Oláhová :  " Ďakujeme ešte raz DJ Marcelovi za skvelú zábavu, nádherný večer -  je to skvelý DJ, zabávač, moderátor, hral výborne, zabavili sa mladí aj starší, odporúčam ho všetkými desiatimi." 
 Eva Cichá  :  " Super svadba, dobrá zábava až do rána, úžasní ľudia, krásne prostredie, fajnové jedlo, DJ profesionál tak hodnotím jedenásť s desiatich bonus bolo počasie...."

Svadba -  Zuzka & Matúš - Reštaurácia Rubín, Košice - Krásna - 18. september 2020

Zuzka Sijutová  :
" Veeeeľmi vrelo odporúčame túto skvelú kombináciu so skupinou S3 . Keďže sme vás v tejto kombinácií mali na svadbe a spokojnosť bola na každej strane, tak naozaj môžeme len odporúčať  Najlepšie rozhodnutie"  "

Svadba  - Natália & Peťo - Kultúrny dom  Valaliky - 6.október 2018

Natália Peterčáková - Hudáková : Výborne bolo, každý sa zabával a boli  sme veľmi spokojní. Ďakujeme "
Ajka Peterčáková   : " Neskutočne bolo dobre. Dávno som nezažila tak úžasnú svadbu, plnú lásky, šťastia .... "
Emília Hužvarová  :  "Joj veľmi dobré bolo, ďakujeme"

Svadba - Ladislav & Danka - Košice Hotel, Košice -                          8. september 2018

Ladislav Tirpák  :
" Milý Marcel, ešte raz ti veľmi pekne ďakujeme za skvelú atmosféru, ktorú si vytvoril na našej svadbe. Všetko bolo TOP do posledného detailu. Určite Marcela vrelo odporúčame." Laco a Danka 

Svadba - Dominika & Erik - Reštaurácia Magnólia, Košice - 21. júl 2018

Dominika Lacková: 
" Ďakujeme veľmi pekne, bolo super vďaka Vám  MOŽEM ODPORÚČAŤ "

Rodinná oslava -   Reštaurácia Frank, Košice -   27. október 2019

Angelika Košičanová : 
" Ďakujeme za výbornú hudobnú zábavu, vrelo odporúčame DJ Marcela a tešíme sa na ďalšie stretnutie."